terapia-rodzinna-radom-2
psychologiczny-rozwoj-osobisty-radom

Moje doświadczenie

Jeżeli trafiłeś na moją stronę, to prawdopodobnie poszukujesz kogoś, kto pomoże Ci rozwiązać Twoje problemy, pomoże Ci sprawić, że Twoje życie będzie bardziej satysfakcjonujące, pomoże Ci polepszyć Twoje samopoczucie, Odnaleźć Dobrą Stronę Życia.

Jak pomagam?

Moja oferta skierowana jest zarówno do osób dorosłych, par małżeńskich, młodzież jak i do dzieci. Prowadzę terapię osób indywidualnych jak i terapie par. Wspieram osoby szukające porady, pomocy zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Jak zacząć?

Pierwsze spotkania mają charakter konsultacji. Dają stronom możliwość wstępnego poznania się, a przede wszystkim określenia obszarów problemów, dokonania przez psychologa diagnozy psychoterapeutycznej oraz ustalenia celów, które chcesz osiągnąć. Jest to czas na rozmowę o możliwościach i ramach dalszej współpracy. To również możliwość, abyś mógł/mogła sprawdzić, czy psychoterapeuta jest osobą, z którą chcesz dalej pracować. Te spotkania bowiem mogą, ale nie muszą zakończyć się decyzją o rozpoczęciu psychoterapii.

Co dalej?

Diagnoza psychologiczna, pomoc psychologa i psychoterapia jest adresowana do osób dorosłych i młodzieży, a także do par, małżeństw i rodzin. Terapia par, terapia małżeńska i rodzinna traktuje parę czy rodzinę jako system, koncentruje się tym samym na relacji partnerów (i relacjach innych członków rodziny uczestniczących w terapii), a nie na ich indywidualnym funkcjonowaniu. Pracę nad własnymi zagadnieniami oferuje psychoterapia indywidualna.

O mnie

Poznaj mnie. Jestem niezwykle otwarta na wysłuchanie Twoich problemów i postaram się skutecznie pomóc w ich rozwiązaniu.
IMG-9440

Aneta Frąchowicz - Szewczyk

Psycholog, psychoterapeuta, seksuolog.
Biegła sądowa z zakresu psychologii i seksuologii.

Jestem doświadczonym, dyplomowanym psychologiem, psychoterapeutą, seksuologiem.

Wierzę w leczącą siłę psychoterapii, bliskości relacji terapeutycznej i w to, że każdy człowiek ma potencjał, by dokonać w swoim życiu zmiany.

Co mówią o mnie klienci...

Twoja opinia jest dla mnie niezwykle ważna. Podziel się i Ty swoją opinią.

Moi partnerzy

W wielu przypadkach łączymy siły i współpracujemy jeszcze bardziej kompleksowo z poniższymi Partnerami, aby w pełni rozwiązać dotykające Cię problemy.
l-02

Centrum Mind Medical

l-03

Gabinet Brain Research

l-05

Centrum Psychologii

l-06

Instytut Mindfulness